KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8692398
nr 869 2398
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Etsning, + litografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), 16x13 resp 26x20
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:44:48
300 kr
150 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg